0.00 ( 0 تعداد رای ها )
5.00 ( 1 تعداد رای ها )

دستگاه های خاموت زن TS 86 را برای استفاده پروژه ساختمانی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. خاموت زن TS 86   تولیدی تکنو صنعت در دو طرح تک فاز و سه فاز طراحی, تولید شده و روانه بازار گردده هست. این خاموت زن ها برای تولید خاموت های فونداسیون – تون – سقف – ادگا- منفی تا میلگرد 20 مورد استفاده قرار می گیرد. برای خم میلگرد های نمره 20 به بالاتر، بهتر هست از دستگاه های خم و برش میلگرد استفاده شود.

تکنو صنعت انواع مختلفی از دستگاه خاموت زن تولید می کنند که هر کدام قیمت و کیفیت متفاوتی دارند. برای مشاهد انواع مختلف خاموت زن های می توانید به لینک قیمت خاموت زن تکنو صنعت مراجعه کنید. میلگرد مصرفی خاموت زن معمولاً از نوع A2 , A3  می باشد. عمل برش این میلگرد توسط دستگاه برش میلگرد یا خم و برش میلگرد صورت می گیرد. برای مشاهد و انواع دستگاه خم و برش میلگرد به لینک ثبت سفارش و قیمت خم برش میلگرد کلیک کنید.

 کار با دستگاه خم و برش میلگرد و خاموت زن بسیار آسان می باشد. کنترل دستگاه های خاموت زن و خم و برش میلگرد توسط پدال و بدون دخالت دست صورت می گیرد. شروع کار دستگاه با کلید استارت می باشد. اپراتور می تواند یک کارگر ساده و یا کارگر ماهر باشد. در یک روز کاری توسط این خاموت زن می شود حدود ۴ الی ۵ هزار خاموت درست کرد که این خود بستگی به اندازه خاموت و اپراتور دستگاه دارد.

عمل خم کاری میلگرد توسط یک شفت میانی صورت می پذیرد. این شفت باید آبکاری شده باشد تا بتواند در شرایط سخت از کار نه افتد. علاوه بر این شفت عمل آبکاری در تیغه های دستگاه خم و برش میلگرد صورت می گیرد. از نظر قیمت خاموت زن این دستگاه خاموت زنی بهترین پیشنهاد برای پروژهای ساختمانی می باشد. زاویه چرخش دستگاه خاموت زن تکنو صنعت از 10 درجه تا 360 می باشد. ولی با وجود اینکه دستگاه خم و برش میلگرد تکنو صنعت قابلیت خم میلگرد تا 40 را دار می باشد. ولی زاویه خم، دستگاه خم وبرش میلگرد بین 10 الی 100 درجه هست. کنترل فرمان خاموت زن و خم و برش میلگرد توسط برق 24 ولت کار می کند تا اپراتوری که با این دستگاه کار می کند از خطر برق گرفتگی در امان باشد. در ضمن تمام قطعات خاموت زن آبکاری شده هست طول عمر و استهلاک دستگاه کاهش یابد.  

در اکثر ساختمان ها و پروژهای از میلگرد A2 , A3 استفاده می گردد. دستگاه های خاموت زن و خم برش میلگرد تکنو صنعت توانی خم و برش هر دو نو از میلگرد ها را دارا می باشد. تفاوت میلگرد A2, A3 می توان به صورت زیر بیان کرد. می توان تفاوت اساسی میلگرد در این بیان کرد که میلگردA3  تردد و شکننده هستند ولی در مقابل میلگرد دیگری انعطاف پذیر می باشد و به راحتی می تواند خم شود. خم و برش میلگرد در شکل بالا نشان داده شده هست. یک تفاوت عمده که می تواند این دو میلگرد را از هم مجزا کند تفاوت در آج های آنها می باشد. به طوری که اگر آج میلگرد فنری مانند باشد از نوع A2 هست در غیر این صورت َA3 می باشد.

برای خرید و استعلام قیمت خاموت زن و خم برش میلگرد می تواند با واحد فروش خاموت زن و خم و برش میلگرد تکنو صنعت تماس حاصل فرمائید. تمام دستگاه های  خم و برش میلگرد و خاموت زن تکنو صنعت دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد

 

 

0.00 ( 0 تعداد رای ها )

فیلم دستگاه خم و برش میلگرد و خاموت زن یکپارچه تا برش میلگرد 40، خم و خاموت زنی میلگرد 32، این دستگاه یکپارچه بوده و سه دستگاه را در یک دستگاه متمرکز کرده هست

 

 

 

 

فیلم خاموت زن و برش میلگرد در یک دستگاه

 

 

0.00 ( 0 تعداد رای ها )

دستگاه خاموت زن و خم و برش میلگرد  cncجدید برای انعطاف پذیری بالا و زمان نصب کم توسعه یافته اند. این ماشین ها قادر به خم و برش قطعات و میلگرد با دقت و کارایی می باشند که  به عنوان دستگاه های  تولید سری به شیوه ای اقتصادی معروف هستند است.

دستگاه های خم و برش و خاموت زن cnc جامع شامل یک مرکز کنتزل می شود که می تواند با تنظیم مختلف و برای خم های مختلف مورد استفاده قرار گیرد. یک سیستم از پلاگین ساده سریع و آسان ابزارها پشتیبانی می کند. ماشین اساسی جامع یک با یک مزکز کنتزل به CNC متصل می شوند که به وسیله یک اپراتور و نرم افزار برای برنامه نویسی و عملیات پشتیبانی می گردد. ساخت مدولار  و ماژولار آن یک ورودی مقرون به صرفه در تکنولوژی خم و برش و خاموت زنی میلگرد را ارائه می دهد، زیرا پس از سرمایه گذاری اولیه، دستگاه را می توان سفارشی کرد و بعد بدون هیچ گونه تبدیل آن را توسعه داد. به این معنی است که دستگاه پایه خم و برش و خاموت زن را ارائه می دهد، ابزار نوع خاموت زنی و شکل مختلفی را به آن افزود.

استاندارد خم کاری دستگاه خاموت زن و خم و برش میلگرد

در مورد خاموت زن ها آنها را بر اساس نوع خم تولید شده طبقه بندی شده است. آنها را می توان برای تنظیم زاویه خمش با مرجع، اندازه گیری طول خم یا اندازه زاویه ساخته شده است طبقه بندی کرد. 

استاندارد خم های خاموت زن یا دستگاه خم و برش میلگرد

تمام خمها بدون هندسه فوق العاده متعلق به خم های استاندارد است. فاصله بین خم و انتهای بسیار بالا است و یک سطح بلبرینگ مناسب این فاصله را فراهم می کند. ابزار های اندازی گیری خم کاری معمولاً یا ساده یا الکتریکی می باشند. انواع خم توسط خاموت زن cnc را می توان به شکل زیر بیان کرد

U-Bending 

برای خم U که در آن خمش های تنگ و باریک ضروری است،. پایه خمیدگی دارای هندسه باریک است. این نو خم توسط خاموت زن تکنو صنعت تولید می گردد. خم U معمولاً در حاشیه پل ها به کار می رود.

خم کردن افست 

ابزار خمش خمشي براي جمع آوري دو خم با استفاده از فاصله اندكي در يك مرحله استفاده مي شود.

خم شدن Edgewise 

اگر خم شدن محور موازی با قسمت سختی قطعه کار باشد، از ابزارهای خمش Edge استفاده می شود. ابزار خمش بر روی لبه ممکن است شامل اندازه گیری زاویه ای الکترونیکی باشد که امکان دقت بالا خم شدن را فراهم می آورد.

خم شدن پیچش 

ابزار پیچشی قادر به چرخش قطعه کار در محور طولی است. جایگزینی گروه های پیچیده ای با خم های استاندارد است.

 

اندازه گیری زاویه ای و جبران برگشت به عقب 

وقتی یک خمی توسط دستگاه خم و برش میلگرد یا خاموت زن صورت می گیرد. هنگام اتمام خمش ممکن هست زاویه خمش یکم به عقب برگردد. برای تولید قطعه های تک و همچنین دسته های کوچک با همان دقت و کارایی به عنوان قطعات سری تولید، کمک هزینه جبران بازگشت بهار است. دقت خمشی +/- 0.2 درجه از اولین قطعه کار به علت جبران محاسبه بازگشت بهار و استفاده از ابزارهای الکترونیکی به دست می آید.

اندازه گیری زاویه عملیاتی 

منحنی خم شدن با تکنیک اندازه گیری زاویه ای الکترونیکی با دو زاویه ی صاف و خالص مجهز شده است. چرخش جسورانه در حالی که خم شدن یک سیگنال را برای اندازه گیری زاویه می چرخاند. دقت اندازه گیری حدود 0.1 درجه است. پس از آن، رایانه سکته مغزی نهایی مورد نیاز را محاسبه می کند و بهار هر نوع خم بدون توجه به نوع ماده، جبران می شود. دقت بالا زاویه +/- 0.2 درجه بلافاصله با اولین قطعه کار بدون تنظیمات به دست می آید. در مقایسه با تنظیم از طریق مرجع، مقدار مواد زائد مواد کاهش می یابد، زیرا حتی عدم تناسب در یک قطعه از مواد به صورت خودکار تنظیم می شود.

رابط کاربر گرافیکی دستگاه خم و برش میلگرد و خاموت زن cnc

برنامه نویسی بر روی یک کامپیوتر مجهز به نرم افزار اختصاصی انجام می شود که بخشی از دستگاه خاموت زن است یا به یک کنترل مرکزی متصل می شود. برای تولید یک برنامه جدید مهندسی می توان داده ها را در می توان به وسیله سنسور ها یا به صورت دستی وارد کرد. این رابط گرافیکی و منو طوری نویسی که برای کار با CNC نیازمند توانی قبلی لازم نیست. این نرم افزار تمام مقادیر لازم را درخواست می کند و تمام ارقام را بررسی می کند. ورودی ها می توانند در هر زمان تصحیح شوند و حداقل فاصله ها بلافاصله بررسی می شوند تا از ورودی نامناسب محافظت کنند. نرم افزار به طور خودکار طول تخت هر قسمت را خم می کند و موقعیت دقیق توقف و برش را تعیین می کند که این قسمت در خاموت زن های معمولی و خم و برش میلگرد موجود نیست و یک فناوری نوین هست که توسط تکنو صنعت ارائه شده هست. قسمت بر روی یک صفحه نمایش داده می شود. ایده آل هر برنامه در یک پایگاه داده ذخیره می شود، به این ترتیب آسان است که آنها را با جستجو و توابع مرتب سازی بازیابی کنید.

شبکه ماشین آلات CNC

تکنو صنعت تلاش فراوانی کرده بتواند بقیه خط تولید را به دستگاه دیگر یک کارخانه سازگار کند، اگر دستگاه خمش CNC به فرایند قبلی و بعدی متصل شود. برای اتصال به ماشین های دیگر و ایستگاه های کاری خارجی، باید رابط های سازمانی ایجاد شود.

  • یک نرم افزار برای برنامه ریزی تولید بعد از مرحله یک بار
  • با استفاده از یک PC صنعتی استاندارد انواع ماشین آلات می توان به راحتی در میان یکدیگر شبکه
  • پایگاه داده مشترک برای ادغام آسان در سیستم گردش کار موجود و پشتیبان گیری در یک سرور خارجی
  • داده های تولید واردات از سیستم های دیگر یا برنامه های ساخت و ساز (مانند فایل های DXF)
0.00 ( 0 تعداد رای ها )

تکنو صنعت به عنوان بزرگترین تولید کننده دستگاه خم و برش میلگرد و خاموت زن ، امروز قصد دارد در مقاله آموزشی خود نحوه خاموت زدن و خاموت زن میلگرد را به صورت علمی مورد بررسی قرار دهد. یک سوال اساسی این است که آیا شما در مورد خم های میله های تقویت کننده فولاد (میلگرد) هستید که در بتن صنعت ساختمان سازی چگونه می توان خاموت  یکپارچه قرار دارد، که تا حدودی خم میلگرد به بتن اسیب نزند. خوشبختانه، در ساخت یک بنا فلزی با قالب بتن و میلگرد یکپارچه تنها حداقل استفاده از میلگرد به طور کلی نیازمند خم شدن است. ما میلگرد را که در پایه قرار گرفته است، خم می کنیم تا بتن را روی آن بگیریم. بعدها، آن را خم می کنیم تا میلگرد در پوسته بتنی قرار گیرد. این پوسته را به پایه یا پرتو حلقه متصل می کند.

 

اما سوال اینجاست آیا این خم شدن میلگرد باعث تضعیف یا خسارت به میلگرد است؟ سه مطالعه توسط محققان حرفه ای در تلاشند تا این سوال را پاسخ دهند. در اینجا خلاصه ای از یافته های خود که مخصوصا برای روند ما اعمال می شود، همراه با اطلاعاتی که در آن شما می توانید تمام مقاله را بخوانید:

 

مقاله: "خم شدن سرد / اصلاح تقویت تقویت کننده ها چقدر خطرناک است؟"

نویسنده: جوزی I. Restrepo، مدرس ارشد مهندسی عمران در دانشگاه کانتربری، نیوزیلند و عضو ACI (موسسه بتن آمریکایی)؛ Francisco J. Crisafulli، مدرس ارشد در دانشگاه ملی Cuyo، مندوزا، آرژانتین و عضو ACI؛ رابرت پارک، استاد مهندسی عمران، معاون معاون دانشگاه كانتربری، نیوزیلند و عضو افتخاری آكری. این مطالعه در نیوزیلند انجام شد که در آن استانداردهای ساخت و ساز بتن مانع از خم شدن و صاف کردن میلگرد می شود که به صورت جزئی در بتن قرار داده شده است اگر این روش توسط خاموت زن مهندس طراح یا سرپرست از پیش تعیین نشده باشد. در آمریکا، ACI 318-95 ساختمان ما اجازه می دهد خم خنک (خم خم بدون نیاز به اعمال حرارت) و صاف کردن اگر مجاز در طرح های طراحی شده و یا توسط مهندس سایت. در نتیجه، محققان مشتاق بودند تا اثرات این عمل تا حدی مشکوک یاد بگیرند.

 

آنها 56 تست کششی یا استرس بر روی میلگرد تولید شده در نیوزیلند (نمرات 300 و 420) انجام دادند که با میلگرد آمریکایی در نمرات فولاد 40 و 60 مناسب است. در تعداد قابل توجهی از این آزمایشها، آنها خمشی با طول 20.5 اینچ (520 میلی متر) # 3 (قطر 3/8 ") و # 4 (1/2" قطر) میلگرد. نیوزلندی ها دریافتند که خم شدن سرد و صاف کردن میلگرد در بتن، میله ها را تضعیف نمی کند، اگر از یک زاویه بیش از 90 درجه خمیدگی نداشته باشند و این روش فقط یکبار استفاده می شود . با توجه به این تحققیقات دستگاه خم و برش میلگرد و خاموت زن تکنو صنعت از این روش استفاده می کند.

 

مقاله: "خم شدن و صاف کردن فولاد تقویت شده با استفاده از خاموت زن"

نویسنده: خسرو بابل، مشاور متخصص بتن مسلح و عضو ACI؛ نیل م. هاوکینز، رئیس بخش مهندسی عمران، دانشگاه ایلینوی، اوربانا شامپاین و همکارش ACI. خلاصه: این محققان مطالعه خود را پس از اولین تکمیل آغاز شد نگرانی آنها ناشی از گزارش - نادر اما نگران کننده - ترک خوردگی وقتی میلگرد خم و صاف و از نگرانی های مهندسی در مورد قدرت خم / میلگرد صاف بود "بررسی ادبیات گسترده ای.". این مطالعه با دقت نظارت بر استفاده از میله های درجه 60، # 4 و # 6 (3/4 "قطر) در پنج آزمون خمشی مختلف و درجه 60، # 7 (قطر 7/8) و # 9 (1/8" قطر) در هفت آزمون مختلف خمش گرم. محققان دریافتند "هیچ یک از نمونه های آزمایش در طول عملیات خمش یا صاف کردن شکست نیافت." اما برخی از ترک خوردگی ها کشف شد. "بنابراین، هرچه نوار بزرگتر باشد، بیشتر حساس است که باعث ایجاد خم شدن / صاف کردن عملیات شود." بعداز این مطالعه توانستیم خاموت زن تکنو صنعت را بااستفاده از بوشها تقویت کنیم

 

مقاله: "خمش خمیدگی بتنی که بطور جزئی در بتن قرار گرفته است: کد اجازه می دهد و یافته های مکمل یافته های محققان"

 

اگر چه این مقاله در مورد مشکل میلگرد که به طور جزئی در بتن ساخته شده یا اشتباه قرار داده شده و در نتیجه خم شدن سرد یا خنک شده است، مورد توجه قرار می گیرد، اطلاعات آن برای ما مهم است. به عنوان مثال، مقاله به نقل از ACI 318-77، "الزامات ساختمان ساختمان برای سازه های بتونی تقویت شده" می پردازد. تقویت جزئی که در بتن قرار داده شده، نباید خم شود، مگر به عنوان نشان داده شده در طرح طراحی یا مجاز توسط مهندس.در این مقاله همچنین به نقل از ACI 318R-77، 7.3.2 که، در بخش، می گوید، "... مهندس بازرسی باید تعیین کند که آیا میله را می توان خم سرد بدون آسیب، و یا اگر حرارت لازم است. اگر حرارت مورد نیاز باشد، باید کنترل شود تا از تقسیم بتن یا آسیب به میله ها جلوگیری شود. "