4.7540983606557 1 1 1 1 1 Rating 4.75 (61 Votes)

تکنو صنعت بزرگترین تولید کننده دستگاه خاموت زن به قدرت خم میلگرد تا 32 می باشد. در صنعت ساختمان استفاده از میلگرد و خاموت نقش مهم و اساسی در مقاومت و استقامت ساز های بتنی دارد. از زمان اولیه استفاده میلگرد و قالب بتن در صنعت ساخت و ساز، که عمل خم میلگرد به صورت دستی انجام می گرفت. این کار با وجود اینکه هزینه کمتر داشت ولی معایب اساسی در خم و خاموت زن دارد که می توان به موارد زیر اشاره کرد.

1- هزینه نیرو کار بالا 2- سرعت پایین خاموت زدن 3- دقت پایین زاویه خم و خاموت

شرکت سازنده ‎تکنو صنعت
وزن 120 کیلو گرم
الکترو موتور موتوژن
گارانتی 6 ماه
ابعاد 100*100*80 سانتی متر
رنگ ‎قرمز - سیاه
قدرت خم تک فاز  میلگرد 16
قدرت خم سه فاز میلگرد 20
تنظیم درجه تنظیم درجه 90 و 135
با توجه به توضیحات بالا شرکت تکنو صنعت برای افزایش بهره وری و جلب رضایت مشتریان خود اقدام به تولید دستگاهای خاموت زن و خم و برش میلگرد مبادرت ورزید. به طوری که با افزایش سرعت و دقت خم و خاموت میلگرد خدمت نوینی برای پیمانکاران، انبوه سازان و مشتریان خود کرده باشد.
 

 فیلم خاموت زن و برش میلگرد در یک دستگاه

 

 

خاموت زن ts 86
5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)

دستگاه های خاموت زن TS 86 را برای استفاده پروژه ساختمانی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. خاموت زن TS 86   تولیدی تکنو صنعت در دو طرح تک فاز و سه فاز طراحی, تولید شده و روانه بازار گردده هست. این خاموت زن ها برای تولید خاموت های فونداسیون – تون – سقف – ادگا- منفی تا میلگرد 20 مورد استفاده قرار می گیرد. برای خم میلگرد های نمره 20 به بالاتر، بهتر هست از دستگاه های خم و برش میلگرد استفاده شود.

خاموت زن
5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)

تکنو صنعت به عنوان بزرگترین تولید کننده دستگاه خم و برش میلگرد و خاموت زن ، امروز قصد دارد در مقاله آموزشی خود نحوه خاموت زدن و خاموت زن میلگرد را به صورت علمی مورد بررسی قرار دهد. یک سوال اساسی این است که آیا شما در مورد خم های میله های تقویت کننده فولاد (میلگرد) هستید که در بتن صنعت ساختمان سازی چگونه می توان خاموت  یکپارچه قرار دارد، که تا حدودی خم میلگرد به بتن اسیب نزند. خوشبختانه، در ساخت یک بنا فلزی با قالب بتن و میلگرد یکپارچه تنها حداقل استفاده از میلگرد به طور کلی نیازمند خم شدن است. ما میلگرد را که در پایه قرار گرفته است، خم می کنیم تا بتن را روی آن بگیریم. بعدها، آن را خم می کنیم تا میلگرد در پوسته بتنی قرار گیرد. این پوسته را به پایه یا پرتو حلقه متصل می کند.

 

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)

تکنو صنعت در راستای خدمت رسانی به پیمانکارن و در ادامه مطالب آموزشی خود، در این مطلب نسبت به معرفی و نحوه زدن خاموت هاش (H) در فیلم زیر اشاره کرده هست. خاموت زن های تکنو صنعت توانایی و فرم دهی انواع مختلف اشکال هندسی را دارا می باشد. خم و برش میلگرد و خاموت زن تکنو صنعت دارای طراحی مهندسی و یک سال گارانتی شرکتی تکنو صنعت می باشد.

 

خاموت زن ها  با استفاده از هیدرولیزرها و قیچی ها ، معمولا روی پروژه نصب میشوند. با این حال، برای کارهای کوچک یا سفارشی یک ابزار شناخته شده به عنوان خاموت زن یا خم کن دستی، کافی است. میله های بتونی توسط گیره های فولادی "میله های بتنی" یا کارگران آهن تقویت کننده بتن، با پشتیبانی میله های بتونی یا پلاستیکی میلگرد پلاستیکی قرار می گیرند و تفنگ را از قالب بندی بتن جدا می کنند تا پوشش بتن را بسازند. اطمینان حاصل شود که بتن مسلح بدست می آید. میلگرد های خم وبرش میلگرد در قفس بوسیله جوشکاری نقطه ای متصل می شوند، اتصال سیم فولادی، گاهی اوقات با استفاده از یک ردیف میلگرد برق یا اتصالات مکانیکی. به طور معمول برای اتصال به سیمهای پوشش داده شده اپوکسی یا گالوانیزه، سیم اپوکسی یا سیم گالوانیزه به طور معمول استفاده می شود.

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (3 Votes)

فیلم دستگاه خم و برش میلگرد و خاموت زن یکپارچه تا برش میلگرد 40، خم و خاموت زنی میلگرد 32، این دستگاه یکپارچه بوده و سه دستگاه را در یک دستگاه متمرکز کرده هست

 

فیلم خاموت زن و برش میلگرد در یک دستگاه

 

 

خاموت زن cnc
5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (4 Votes)

دستگاه خاموت زن و خم و برش میلگرد  cncجدید برای انعطاف پذیری بالا و زمان نصب کم توسعه یافته اند. این ماشین ها قادر به خم و برش قطعات و میلگرد با دقت و کارایی می باشند که  به عنوان دستگاه های  تولید سری به شیوه ای اقتصادی معروف هستند است.

دستگاه های خم و برش و خاموت زن cnc جامع شامل یک مرکز کنتزل می شود که می تواند با تنظیم مختلف و برای خم های مختلف مورد استفاده قرار گیرد. یک سیستم از پلاگین ساده سریع و آسان ابزارها پشتیبانی می کند. ماشین اساسی جامع یک با یک مزکز کنتزل به CNC متصل می شوند که به وسیله یک اپراتور و نرم افزار برای برنامه نویسی و عملیات پشتیبانی می گردد. ساخت مدولار  و ماژولار آن یک ورودی مقرون به صرفه در تکنولوژی خم و برش و خاموت زنی میلگرد را ارائه می دهد، زیرا پس از سرمایه گذاری اولیه، دستگاه را می توان سفارشی کرد و بعد بدون هیچ گونه تبدیل آن را توسعه داد. به این معنی است که دستگاه پایه خم و برش و خاموت زن را ارائه می دهد، ابزار نوع خاموت زنی و شکل مختلفی را به آن افزود.

خاموت زن
5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)

در این مقاله به معرفی دستگاه خاموت زن و خود خاموت زن خواهیم پرداخت. این مقاله یک مقاله تخصصی می باشد. در این مقاله نحوه علمی و عملی خاموت زن نشان داده شده هست. تکنو صنعت به عنوان یکی از کارخانه تولید کننده خاموت زن می باشد. خم شدن یک فرآیند تولید است. که یک شکل V ، شکل یا کانال را در امتداد یک محور مستقیما در مواد میلگرد تولید می کند و خم می کند، بیشتر فلز در آنها عمل خاموت زن استفاده می شود معمولاً ورق یا میلگرد است. برش میلگرد توسط دستگاه خم و برش میلگرد صورت می پذیرد. تجهیزات که برای خاموت زن استفاده  معمول استفاده می شود شامل ترمزهای جعبه و پانک، پرس های ترمز و دیگر دستگاه های مخصوص ماشین می باشد. محصولات معمولی که مانند این ساخته می شوند، بدون جعبه کنترل و میکرو و سویچ می باشد. جعبه هایی مانند محفظه های الکتریکی و جعبه های مستطیلی هستند.