5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)
خاموت زن ts 86

دستگاه های خاموت زن TS 86 را برای استفاده پروژه ساختمانی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. خاموت زن TS 86   تولیدی تکنو صنعت در دو طرح تک فاز و سه فاز طراحی, تولید شده و روانه بازار گردده هست. این خاموت زن ها برای تولید خاموت های فونداسیون – تون – سقف – ادگا- منفی تا میلگرد 20 مورد استفاده قرار می گیرد. برای خم میلگرد های نمره 20 به بالاتر، بهتر هست از دستگاه های خم و برش میلگرد استفاده شود.

تکنو صنعت انواع مختلفی از دستگاه خاموت زن تولید می کنند که هر کدام قیمت و کیفیت متفاوتی دارند. برای مشاهد انواع مختلف خاموت زن های می توانید به لینک قیمت خاموت زن تکنو صنعت مراجعه کنید. میلگرد مصرفی خاموت زن معمولاً از نوع A2 , A3  می باشد. عمل برش این میلگرد توسط دستگاه برش میلگرد یا خم و برش میلگرد صورت می گیرد. برای مشاهد و انواع دستگاه خم و برش میلگرد به لینک ثبت سفارش و قیمت خم برش میلگرد کلیک کنید.

 کار با دستگاه خم و برش میلگرد و خاموت زن بسیار آسان می باشد. کنترل دستگاه های خاموت زن و خم و برش میلگرد توسط پدال و بدون دخالت دست صورت می گیرد. شروع کار دستگاه با کلید استارت می باشد. اپراتور می تواند یک کارگر ساده و یا کارگر ماهر باشد. در یک روز کاری توسط این خاموت زن می شود حدود ۴ الی ۵ هزار خاموت درست کرد که این خود بستگی به اندازه خاموت و اپراتور دستگاه دارد.

عمل خم کاری میلگرد توسط یک شفت میانی صورت می پذیرد. این شفت باید آبکاری شده باشد تا بتواند در شرایط سخت از کار نه افتد. علاوه بر این شفت عمل آبکاری در تیغه های دستگاه خم و برش میلگرد صورت می گیرد. از نظر قیمت خاموت زن این دستگاه خاموت زنی بهترین پیشنهاد برای پروژهای ساختمانی می باشد. زاویه چرخش دستگاه خاموت زن تکنو صنعت از 10 درجه تا 360 می باشد. ولی با وجود اینکه دستگاه خم و برش میلگرد تکنو صنعت قابلیت خم میلگرد تا 40 را دار می باشد. ولی زاویه خم، دستگاه خم وبرش میلگرد بین 10 الی 100 درجه هست. کنترل فرمان خاموت زن و خم و برش میلگرد توسط برق 24 ولت کار می کند تا اپراتوری که با این دستگاه کار می کند از خطر برق گرفتگی در امان باشد. در ضمن تمام قطعات خاموت زن آبکاری شده هست طول عمر و استهلاک دستگاه کاهش یابد.  

در اکثر ساختمان ها و پروژهای از میلگرد A2 , A3 استفاده می گردد. دستگاه های خاموت زن و خم برش میلگرد تکنو صنعت توانی خم و برش هر دو نو از میلگرد ها را دارا می باشد. تفاوت میلگرد A2, A3 می توان به صورت زیر بیان کرد. می توان تفاوت اساسی میلگرد در این بیان کرد که میلگردA3  تردد و شکننده هستند ولی در مقابل میلگرد دیگری انعطاف پذیر می باشد و به راحتی می تواند خم شود. خم و برش میلگرد در شکل بالا نشان داده شده هست. یک تفاوت عمده که می تواند این دو میلگرد را از هم مجزا کند تفاوت در آج های آنها می باشد. به طوری که اگر آج میلگرد فنری مانند باشد از نوع A2 هست در غیر این صورت َA3 می باشد.

برای خرید و استعلام قیمت خاموت زن و خم برش میلگرد می تواند با واحد فروش خاموت زن و خم و برش میلگرد تکنو صنعت تماس حاصل فرمائید. تمام دستگاه های  خم و برش میلگرد و خاموت زن تکنو صنعت دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد

 

 

نوشتن دیدگاه

نام (اجباری)
آدرس پست الکترونیکی
آدرس سایت

تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید