5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)
کد محصول TS453-p
برند تکنو صنعت
40,000,000 تومان

دستگاه خم و برش میلگرد تکنو صنعت مدل TSG453-P تک فاز دارای قابلیت برش و خم میلگرد تا قطر 32 می باشد. این دستگاه دارای چهار چرخ پیکانی بزرگ هست که متوسط سرعت برش 10ثانیه و سرعت خم 18 ثانیه را دار می باشد. و مناسب برای پروژه متوسط و بزرگ هست. این دستگاه داری بدنه فولادی و آبکاری شده می باشد. در این مدل از دستگاه خم و برش میلگرد عمل برش و خم توسط پدال کنترل می گردد. که به این صورت می باشد که عمل برگشت بعداز خم و یا برش میلگرد به صورت اتوماتیک به عقب بگردد. کار با دستگاه خم و برش میلگرد پدالی خیلی راحتر از نو دستی می باشد.

برای اطلاعات بیشتر با واحد فروش دستگاه خم و برش میلگرد تکنو صنعت در تماس باشید.

تکنو صنعت دو نوع خم و برش میلگرد و قیچی میلگرد بر  تولید می کند که به دو دسته، دستی و پدالی تقسیم می گردد. دستگاه خم و برش میلگرد دستی ، عمل کنترل برش و خم میلگرد توسط شیر دسته کنترل می کند که این عمل به صورت مکانیکی صورت می گیرد. ولی در دستگاه خم و برش میلگرد برقی، عمل خم و برش میلگرد به صورت پدالی کنترل می گردد و عمل برگشت نیز به صورت اتوماتیک می باشد. که این عمر سبب افزایش و طول عمر دستگاه  و سرعت برش  و خم میلگرد می گردد.

برای اطلاع از قیمت و مشخصات دستگاه خم و برش برقی و قیچی میلگرد بر پدالی رو موارد مورد نظر کلیک کنید. همچنین با مراجعه به قسمت دیدگاه و نظرات می توانید نظرات مشتریان را مشاهد کرده و با دادن امتیاز و دیدگاه ما را در افزایش کیفیت محصولات یاری فرمائید

 

نوشتن دیدگاه

نام (اجباری)
آدرس پست الکترونیکی
آدرس سایت

تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید