تکنو صنعت،قالب فلزی،قالب فلزی بتن،قالب بتن،قیچی میلگرد،دستگاه خم برش میلگرد،خم برش میلگرد


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
4.9444444444444 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

پین و گوه از دو ورق به ضخامت 4 و 5 طراحی و ساخته می شود. پین و گوه به عنوان رایج ترین اتصال بین قالب بتن ها و قالب فلزی بتن است به طوری که از پين و گوه براي اتصال پانل های قالب بتن به يکديگر استفاده می شود. در شرایط معمول طول گوه ي نر حدود 6  سانتي متر و وزن تقريبي هر کدام  110 گرم می باشد که در مجموع 220 گرم هر پین و گوه وزن دارند. شایان به ذکر هست که تکنو صنعت می تواند با استفاده از ابزار خود انواع پین و گوه های مختلفی بر حسب نیاز مشتری خود طراحی و تولید کند.

از مزایای پین و گوه می توان به قیمت پایین آن، سهولت نصب و اتصال قالب های فلزی و قالب بتن اشاره کرد. از معایب پین و گوه به دلیل کوچک بدون و تعداد زیاد استفاده در قالب بتن ها به هدر رفت و گمشدن پین و گوه اشاره کرد.

قیمت پین و گوه های تکنو صنعت بر حسب قیمت ورق 4 و 5 میلیمتر، قیمت گذاری می گردد. از این رو تکنو صنعت به عنوان بزرگترین تولید کننده پین و گوه اکثراً از ورق ضایعات استفاده می کند. به همین دلیل می تواند پین و گوه را به قیمت خیلی مناسب روانه بازار کند. برای دریافت قیمت به روز پین و گوه با واحد فروش تکنو صنعت تماس حاصل فرمائید

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

اين نوع قالبها از نوع قالبهاي خاص مي‌باشند و بر اساس طرح و نقشه قطعه طراحي و ساخته مي‌شوند. قالبهاي قطعات پيش ساخته طوري ساخته مي‌شوند كه به دفعات زياد قابل استفاده باشند. قطعات پيش ساخته شامل شاه تيرهاي پيش ساخته پلها، منهولها، جدول دالهاي پيش ساخته و لوله‌هاي بتني و غيره مي‌باشد.
5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

جهت اتصال قالب ها به یکدیگر و ایجاد یک سازه محکم در برابر فشار بتن ملزومات قالب بندی مورد استفاده قرار گیرد.

کلمپس پین و گوه گیره بلند گیره متوسط
مهره بلت مهره بلت واشردار واشر کاس واشر دو لوله نکدار
کاور پلاستیکی سطوح افقی کاور پلاستیکی سطوح افقی کاور پلاستیکی سطوح افقی پیچ تنظیم
میان بلت پلاستیکی کاور پلاستیکی سطوح عمودی بلت عصایی
 
 
5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

برای قالب بندی و بتن ریزی در ارتفاع از براکت و سکوی بتن ریزی استفاده می شود، اگر بتن ریزی در دو مرحله یا بیشتر صورت گیرد، باید در مرحله اول بتن ریزی پیچ درونی و مخروطی براکت را درون بتن جاسازی کرد، تا در مرحله دوم، از خود براکت به عنوان سکویی که وظیفه استقرار قالب ها را بر عهده دارد، استفاده کرد. پس در مرحله دوم بتن ریزی کلیه قالب ها، سولجرها، جک های شاقول کننده و سکوی تردد افراد بر روی براکت نصب می گردد. مخروطی و بادامک براکت: مخروطی و بادامک براکت به روش ریخته گری تولید و از جنس چدن نشکن (داکتیل) می باشد. متعلقات براکت شامل: پیچ درونی براکت: این قطعه جهت بسته شدن مخروطی براکت بر روی آن است که در نهایت در بتن مدفون می شود. مخروطی براکت: از یک سر بر پیچ درونی و از سوی دیگر بر پیچ بیرونی و بادامک متصل می گردد. پیچ بیرونی براکت: براکت بر روی این پیچ قرار می گیرد. بادامک براکت: این قطعه بین مخروطی و پیچ بیرونی قرار می گیرد.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

در قالب‌بندی دیوار به عنوان پشت بند عمودی و درکفراژبندی تیر و دال (به وسیله داربست‌های مدولار) به عنوان عضو باربر به کار می‌رود. و همچنین به علت سبک و مقاوم بودن آن، به عنوان شمع حمایتی نیز کاربرد دارد. سولجرها در طول های 1، 5/1، 5/2 و 3 متری تولید می‌شوند. مزایای استفاده از سولجر: به علت فرم خاص هندسی آن، مقاومت قالب بتن را در برابر فشار جانبی بتن تا چند برابر افزایش می دهد پس از باز کردن قالب ها سطح بتن صاف و زیبایی داریم

ایمنی اجرا در ارتفاع

اطلاعات تماس

تکنو صنعت

آدرس: جاده فرودگاه ، 1 کیلومتر مانده به پلیس را تبریز صوفیان تبریز، ایران

تلفن کار خانه:           32667261 (041)

علی پورحیدر:       09141330135

مهدی یداله زاده :   09149100073