4.7857142857143 1 1 1 1 1 Rating 4.79 (7 Votes)
کد محصول 110-86
برند تکنو صنعت
38,000,000 تومان

خاموت زن تک فاز تکنو صنعت دارای گیربکس قدرتمندی می باشد. این گیربکس ها به گیربکس های ترکیبی نیز مشهور هستند. تکنو صنعت برای خاموت زن تک فاز خود از گیربکس 110 به 86 استفاده می کند که قابلیت خم میلگرد و خاموت میلگرد تا قطر میلگرد 16 می باشد. می توان خاطر نشان کرد که با خاموت زن تک فاز می توان 2 عدد میلگرد 12 و 3 عدد میلگرد 10 را خاموت زد. البته این برای تست حداکثر قدرت دستگاه می باشد که برای طول عمر بیشتر بهتر هست طبق دفترچه راهنما عمل گردد.

لازم به ذکر هست که الکتروموتور های خاموت زن، یک چیزی هست که نمی توان هر الکتروموتوری را استفاده کرد. آن هم به این علت است که تعداد قطع و وصل دینام خیلی زیاد هست و مداوم خاموت زن تغییر جهت می دهد. از این رو تکنو صنعت با در نظر گرفتن کلیه ملاحضات بهتر نوع الکترو موتور را انتخاب می کند

تابلو برق خاموت زن تک فاز یک چیزی خیلی پیچیده هست که دارای چندین سنسور و کنتاکتور می باشد. خاموت زن های تکنو صنعت دارای کنتاکتور ها و سنسور با کیفیتی می باشد به طوری تکنو صنعت برای کلیه دستگاه خود 6 ماه گارانتی تعویض می دهد.

برای برش میلگردهای خاموت، بهتر و مناسب ترین دستگاه ها استفاده از دستگاه خم و برش میلگرد و قیچی میلگرد بر می باشد. شما می تواند برای دریافت قیمت و مشخصات به فروشگاه اینترنتی تکنو صنعت سر بزنید.

You have no rights to post comments