5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)
دستگاه خاموت زن

دستگاه خاموت زن تکنو صنعت یکی دیگر از ماشین الات ساختمانی و قالب بندی بتن می باشد. برای دریافت و استعلام قیمت دستگاه خاموت زن کافی هست با شماره تماس های از طریق واتساپ و یا تلفن با ما در تماس باشید. برای مشاهده انواع تصاویر دستگاه خاموت زن لطفا برای روی این لینک کلیک نمایید.

قیمت دستگاه خاموت زن

تکنو صنعت کلا چهار نو دستگاه خاموت زن برقی تولید می کند که عبارتنداز

 1. دستگاه خاموت زن تکفاز تا میلگرد 16
 2. دستگاه خاموت زن سه فاز تا میلگرد 20
 3. دستگاه سوپر خاموت زن سه فاز تا میلگرد 25

برای دریافت قیمت خاموت زن ها می توانید به قسمت فروشگاهی خاموت زن مراجعه نمایید. و لیست قیمت انواع خاموت زن را مشاهد کنید.ما سعی می کنیم که لیست قیمت خاموت زن ها

بروز در سایت قرار دهیم ولی از خریداران دستگاه خاموت زن برای هماهنگی بیشتر قیمت دستگاه خاموت زن را از طریق واتساپ یا تلفنی استعلام فرماید

دستگاه خاموت زن چیست؟

در این قسمت از مقاله سعی داریم مختصر توضیحی درباره دستگاه خاموت زن بدهیم که عبارتنداز

 1. الکتروموتور دستگاه خاموت زن
 2. گیربکس دستگاه خاموت زن
 3. تابلو برق و مدار قدرت و فرمان دستگاه خاموت زن

این سه مورد در صفحه اصلی خاموت زن به طور کامل توضیح داده شده هست  که می توانید با مراجعه به صفحه مربوط توضیحات کامل در مورد قطعات و اجزار تشکیل دهنده دستگاه خاموت زن اطلاعات مورد نیاز را کسب نمایید.

انواع دستگاه خاموت زن

دستگاه خاموت زن به طور کلی به 3 دسته تقسیم می شوند.

 1. دستگاه خاموت زن گیربکسی
 2. دستگاه خاموت زن هیدرولیک
 3. دستگاه خاموت زن CNC

تکنو صنعت دو نوع دستگاه خاموت زن گیربکسی و دستگاه خاموت زن هیدرولیک تولید می نمایید ولی دستگاه خاموت زن CNC نه. دو مورد اول از پرطرفدارن ترین نوع خاموت زن می باشد تا قدرت خم میلگرد 25 را دارا می باشد. این نوع دستگاه ها به دلیل قیمت مناسب، کارایی فراوان و سهولت حمل و نقل یکی از پرطراف دار ترین نوع دستگاه خاموت زن می باشد.

تفاوت قیمت دستگاه خاموت زن برقی با دستگاه خاموت زن دستی

 • دستگاه خاموت زن برقی قدرت خم میلگرد بیشتر نسبت به دستگاه خاموت زن دستی دارد.
 • سرعت دستگاه خاموت زن برقی بیشتر از دستگاه خاموت زن دستی هست
 • قدرت خم میلگرد دستگاه خاموت زن برقی تا میلگرد 40 ولی دستگاه خاموت زن دستی تا میلگرد 22 می باشد
 • قیمت دستگاه خاموت زن برقی از قیمت دستگاه خاموت زن دستی بیشتر است
 • حمل خاموت زن دستی راحتر از دستگاه خاموت زن برقی می باشد
 • تعمیر دستگاه خاموت زن دستی راحتر از دستگاه خاموت زن برقی هست.

دستگاه خاموت زن اصفهان

کارخانه و انبار و دفتر مرکزی فروش دستگاه خاموت زن تکنو صنعت در تبریز دایر می باشد. ولی این شرکت با داشتن نمایندگی در اکثر شهرهای کشور امکان ارسال دستگاه خاموت زن به اصفهان و کلیه شهر کشور را دارا می باشد. ایم شرکت طرف قرارداد با تیپاکس و پست جمهوری اسلامی ایران می باشد که می تواند در اصرا وقت دستگاه خاموت زن را به اصفهان، شیراز، همدان و ... ارسال کند.

دستگاه خاموت زن زنجان

به دلیل همجواری تبریز با زنجان هزینه ارسال دستگاه خاموت زن به زنجان  در کمتر زمان ممکن و کمتر هزینه از طریق ارسال مستقیم به زنجان را از طریق شرکت تکنو صنعت موثر می سازد

دستگاه خاموت زن همدان

فاصله تقریبی از تبریز تا همدان حدود 6 ساعت می باشد. این نزدیکی مسیر موجب شده هست که ارسال دستگاه خاموت زن به همدان خیلی راحتر موثر گردد. از این رو برای رفاه حال مشتریان هر کسی از همکاران نیازمند اخذ نمایندگی فروش و خدمات تکنو صنعت می باشد لطفا با واحد فروش ما تماس حاصل نمایند.

You have no rights to post comments