5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (6 Votes)

جهت کفراژ بندی های معمولی در اجرای انواع سقف های تیرچه بلوک و دال ها میتوان از جک ها سقفی استفاده نمود. این جک ها توان باربری ۵۱ تن را دارا می باشد و به صورت استاندارد در ارتفاع ۵۳ متری طراحی و تولید می گردند که بنا بر سفارش مشتری در ارتفاعات دیگر نیز قابل تولید می باشند.

جک های تولیدی شرکت سازه گستر مدحت از لوله سنگین و رزوه جک با گام ۹ اختصاصی تولید این شرکت و گام ۸ و مهره نیز از چدن نشکن داکتیل ساخته می شود. انواع جک های تولیدی شامل:

  • جک رزوه بیرون گام ۹ (ساده و تیردار)
  • جک رزوه بیدون گام ۸ (ساده و تیردار)
  • جک رزوه داخل چدنی
  • جک رزوه داخل آهنی
  • جک گوه ای
  • جک دوبل (کاربرد جهت شاقول کردن قالب دیوار)
  • جک سولجری سنگین (کاربرد در شاقول کردن دیوارهای با ضخامت بالا)
5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

جک سقفی جهت کفراژ بندی در اجرای انواع سقف های تیرچه بلوک ودال ها استفاده می شوند، توان باربری این جک ها ی زیر سقفی ساختمان 1.5 تن می باشد و به طور استاندارد تا ارتفاع 3.5 متر طراحی و تولید می شوند، و در آن ها از پیچ و مهره جک سقفی (رزوه جک سقفی) چدنی نشکن گام 8 استفاده شده است، این مدل جک زیر سقفی ساختمانی بیشتر در کشورهای عراق، افغانستان و تاجیکستان مورد استفاده قرار می گیرد.

تکنو صنعت به عنوان تولید کننده انواع جک های صادراتی پیشرو در این عرصه می باشد. جک های ساختمانی تکنو صنعت به فروانی در کشور عزیزمان و همچنین کشور های همسایه مورد استفاده قرار می گیرد. در کشور ایران بیشتر از جک های ساختمانی صلیب شکل استفاده می شود ولی در کشور های همسایه بیشتر از جک های صلیبی ناودانی شکل استفاده می شود.

کومپانیای تکنوصنعت، گه وره ترین کومپانیای دروست کردنی ته واری جوره کانی جک له در ایران

جک عراقی اندازه مختلف می باشد که تکنو صنعت بر حسب نیاز مشتری آنها را تولید و روانه بازار می کند. 

برای اطلاع از وزن جک های عراقی و قیمت جک های عراقی و جک های ساختمانی با ما در تماس باشید. همچنین نو دیگر از جک های هستند که به عنوان جک های شاقول کننده مورد استفاده قرار می گیرند. 

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

شمع های حمایتی ضریب اطمینان بالائی را جهت پایداری سازه قالب بندی در مقابل فشارهای جانبی بتن ایجاد می کنند.این شمع ها  در سه نوع بصورت لوله ای ،قوطی یا سولجر ساخته شده و به حالت دو با زوی کوچک وبزرگ میباشند . در دو سر هر بازو پیچ و مهره های راست گرد و چپ گرد وجود داشته که باعث تنظیم شمع ها می شود
شمع های حمایتی علاوه بر مهار فشار جانبی بتن ،مهمترین نقش خود را که شاقول کردن سازه قالب بندی است ایفا کرده که بدین منظور به آنها جکهای شاقول یا تراز کن نیز گفته می شود