5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (4 Votes)
خاموت زن اتوماتیک
تکنو صنعت بزرگترین تولید کننده انواع خاموت زن اتوماتیک، نیمه اتوماتیک، دستی و خاموت زن CNC می باشد.
این شرکت انواع دستگاهای اتوماتیک و سی ان سی خود را طبق سفارش مشتری طراحی و تولید می کند. خاموت زن های cncانواع  مختلفی دارد که در زیر یک نمونه از فیلم و نحوه خم میلگرد گذاشته شده هست0
برای دریافت قیمت خاموت زن و خم کن میلگرد لطفا با واحد فروش ما در تماس باشید ما بهترین نوع خدمات در کمتر مدت با کمتر هزینه و بالاترین کیفیت در اختیار مشتریان عزیزمون قرار می دهیم

خاموت زن CNC تکنو صنعت


دستگاه های خم کن و خاموت زن یونیورسال از یک دستگاه پایه تشکیل شده است که می توان آن را تنظیم کرد و برای انواع خم ها استفاده کرد. یک سیستم پلاگین ساده با برنامه نویسی آسان و یوز اینتر فیس مناسب از تبادل سریع و آسان ابزارها پشتیبانی می کند.
دستگاه اصلی شامل یک کامپیوتر  با CNC، یک میز کار و نرم افزار برای برنامه نویسی و عملیات است. ساختار مدولار آن ورود مقرون به صرفه ای به فناوری خمش ارائه می دهد، زیرا پس از سرمایه گذاری اولیه دستگاه می تواند سفارشی شود و بعداً بدون هیچ گونه تبدیلی گسترش یابد. این بدان معناست که دستگاه اصلی یک حرکت خمشی ارائه می دهد و ابزار نوع خمش را تعیین می کند. و می توان انواع خمش را از آن استفاده کرد
 
 • ابزار خم کردن 
ابزار خمشی 90
در مورد ابزارهای خمشی آنها بر اساس نوع خم های ایجاد شده طبقه بندی می شوند. آنها را می توان برای تنظیم زاویه خم با مرجع، اندازه گیری ضربه یا اندازه گیری زاویه ساخت.
ماشین های خاموت زن CNC معمولاً از یک قطعه مرجع خودداری می کنند. آنها با شروع اولین قطعه کار، دقت خمشی بالایی را ارائه می دهند.
 • خم های استاندارد 
 
خمش استاندارد با دستگاه خم کن جهانی
تمام خم‌ها بدون هندسه خارق‌العاده متعلق به خم‌های استاندارد هستند. فاصله بین یک خم و انتهای مواد بسیار زیاد است و یک ناحیه باربری مناسب را فراهم می کند. همینطور با یک خم به سمت دیگر.
ابزارهای معمولی به اصطلاح خمشی هستند که با یک منشور با اندازه‌گیری زاویه‌ای الکترونیکی یا یک منشور معمولی ترکیب می‌شوند.
 • U-bending
برای خم‌های U که در آن خم‌های تنگ و باریک لازم است، شکل خمشی با یک سنبه خمشی جایگزین می‌شود. سنبه خمشی هندسه باریکی دارد. دستگاه ها و خاموت های U شکل با این دستگاه اندازه گیری می شود
 • خمش افست 
از ابزار خمشی افست برای مونتاژ دو خم با فاصله کم در یک مرحله استفاده می شود.
 • خم شدن لبه با خاموت زن
در صورتی که محور خمشی موازی با طرف سفت قطعه کار قرار گیرد از ابزارهای خمشی لبه استفاده می شود. ابزارهای خمش روی لبه ممکن است شامل اندازه‌گیری زاویه‌ای الکترونیکی باشد که امکان دقت خمش بالا را فراهم می‌کند.
 • خمش پیچشی با خاموت زن تکنو صنعت
ابزارهای پیچشی قادرند قطعه کار را بر روی محور طولی بچرخانند. گزینه های جایگزین گروه های مونتاژ پیچیده با خم های استاندارد هستند.
 • اندازه گیری زاویه ای و جبران عقب فنر با خاموت زن BF110
برای تولید قطعات تکی و همچنین دسته های کوچک با دقت و کارایی مشابه قطعات تولید شده سری، جبران عقب فنری مفید است. دقت خمشی +/- 0.2 درجه از اولین قطعه کار به دلیل جبران خمشی محاسبه شده و استفاده از ابزارهای الکترونیکی به دست می آید.
 • اندازه‌گیری زاویه‌ای حالت عملیاتی خم کن تکنو صنعت
منشورهای خمشی با فناوری اندازه گیری زاویه ای الکترونیکی مجهز به دو بولد خمشی پهن شده هستند. این پررنگ هنگام خم شدن می چرخد ​​و سیگنالی به اندازه گیری زاویه می دهد. دقت اندازه گیری حدود 0.1 درجه است. سپس کامپیوتر ضربه نهایی مورد نیاز را محاسبه می کند و پشت فنر هر خم بدون توجه به نوع ماده جبران می شود. دقت زاویه بالای +/- 0.2º بلافاصله با اولین قطعه کار بدون تنظیمات به دست می آید. در مقایسه با تنظیم با مرجع، مقدار ضایعات مواد کاهش می‌یابد، زیرا حتی ناسازگاری‌ها در یک قطعه از مواد به طور خودکار تنظیم می‌شوند.
 • اندازه گیری ضربه حالت عملیاتی و دقت خاموت زن برقی
هر جا که منشورهای خمشی با اندازه‌گیری زاویه‌ای الکترونیکی مناسب نیستند، فاصله کمی بین خم‌ها ممکن است دلیلی باشد، منشورهای خمشی بدون اندازه‌گیری زاویه الکترونیکی اعمال می‌شوند. در آن صورت واحد کنترل را می توان از اندازه گیری زاویه ای به اندازه گیری ضربه تغییر داد. این روش امکان پیش‌انتخاب حرکت قوچ خمشی بر حسب میلی‌متر و در نتیجه عمق غوطه‌ور شدن پانچ در منشور را فراهم می‌کند. دقت تنظیم +/- 0.1 میلی متر است. سکته مغزی نهایی معمولاً مورد نیاز نیست. توسعه بیشتر سیستم stroke کاربر را قادر می‌سازد تا زاویه‌ای را مشخص کند که از آن سکته مغزی با استفاده از توابع استروک ذخیره شده محاسبه می‌شود. دقت خمش در این مورد به خواص مواد مانند ضخامت، سختی و غیره بستگی دارد که ممکن است از یک قطعه کار به قطعه دیگر متفاوت باشد.
 • برنامه نویسی و اصل کار و سنسور استفاده شده در خاموت زن
 
رابط کاربری گرافیکی یک دستگاه خم کن
برنامه نویسی بر روی رایانه شخصی مجهز به نرم افزار اختصاصی انجام می شود که بخشی از دستگاه است یا به یک ایستگاه کاری خارجی متصل است. برای تولید یک برنامه جدید، داده های مهندسی را می توان به ازای هر ماوس و صفحه کلید وارد یا چسباند. از طریق یک رابط کاربری گرافیکی و منو محور، مهارت های قبلی برنامه نویسی CNC مورد نیاز نیست. نرم افزار تمام مقادیر لازم را می خواهد و تمام ارقام را بررسی می کند. ورودی ها را می توان در هر زمان تصحیح کرد و حداقل فواصل فورا بررسی می شود تا از ورودی های نامناسب محافظت شود. این نرم افزار به طور خودکار طول صاف هر قسمت خم شده را محاسبه می کند و موقعیت دقیق استاپ جانبی را تعیین می کند. قسمت روی صفحه نمایش داده می شود.
در حالت ایده‌آل، هر برنامه در یک پایگاه داده ذخیره می‌شود، بنابراین بازیابی آنها با جستجو و توابع مرتب‌سازی آسان است.
شبکه سازی با کل خط تولید خاموت زن و درآمد خاموت زنی
 
شبکه سازی ماشین های CNC
اگر دستگاه خم کن CNC به فرآیند قبلی و بعدی متصل شود، در تلاش سازمانی و مدیریت رابط بسیار صرفه جویی می شود. برای اتصال به سایر ماشین ها و ایستگاه های کاری خارجی باید رابط های شرکتی ایجاد شود.
 • یک نرم افزار برای برنامه نویسی مراحل بعدی تولید به طور همزمان
 • با استفاده از یک کامپیوتر صنعتی استاندارد می توان انواع ماشین ها را به راحتی با یکدیگر شبکه کرد
 • پایگاه داده مشترک برای ادغام آسان در سیستم گردش کار موجود و پشتیبان گیری در یک سرور خارجی
 • وارد کردن داده های تولید از سیستم های دیگر یا از برنامه های ساخت و ساز (مانند فایل های DXF)
 

You have no rights to post comments