خم و برش میلگرد
4.734693877551 1 1 1 1 1 Rating 4.73 (49 Votes)

جهت سهولت کار شرکتها و پیمانکاران ساختمانی تکنو صنعت اقدام به تولید خم و برش میلگرد نموده است که علاوه بر کار برش میلگرد، خم میلگرد را نیز انجام می دهد. آرماتوربندی که در اصل همان بافت میلگرد هست. از حساس‌ترین و دقت‌ترین قسمت‌های ساختمانی بتنی می‌باشد؛ زیرا کلیه نیروهای کششی در ساختمان بوسیله میلگردها تحمل می‌شود. دستگاه خم و برش میلگرد باید طوری طراحی شود که  کار با این دستگاه راحت باشد و نیاز به آموزش خاصی نداشته باشد و اپراتور آرماتور بند به سهولت بتواند با آن کار کند. از این رو تکنو صنعت اقدام به تولید انواع دستگاه خم و برش میلگرد با نام تجاری خم و برش میلگرد تکنو صنعت کرده است.  دستگاه های خم و برش میلگرد و آرماتور تکنو صنعت با آیین نامه و استاندارد خم و برش میلگرد کاملاً مطابقت دارد و مورد تایید نظام مهندسی ساختمان می باشد.

4.6190476190476 1 1 1 1 1 Rating 4.62 (21 Votes)

قیچی میلگرد بر ابزاری برای برش و خم میلکرد می باشد. امروز در جهان انواع مختلفی از قیچی میلگرد بر عرضه شده هست. در جدیدترین مدل این دستگاه قیچی میلگرد بر پروتال با وزن سبک و کاری بیشتر عرضه شده هست. برای خرید قیچی میلگرد بر و مشاهد انواع قیچی میلگرد بر اینجا کلیک کنید

از سازنده گان و تولید کننده گان قیچی میلگرد بر می توان به : کشورهای ایتالیا،هند، چین و ژاپن اشاره کرد.مشخصات فنی این دستگاه به موارد زیر اشاره کرد.

شرکت سازنده ‎تکنو صنعت
وزن ‎35.4 پوند
ابعاد قیچی میلگرد بر ‎24 x 8 x 9 اینچ
از خط تولید خارج شده ‎نه
اندازه ‎5/8
رنگ ‎قرمز
جنس قیچی میلگرد بر استیل
دارای باتری؟ ‎نه
نیاز به باتری؟ نه
4.125 1 1 1 1 1 Rating 4.13 (8 Votes)

 دستگاه خم و برش میلگرد الکترو هیدرولیک برقی قابل حمل به طور گسترده ای در کارخانجات فولاد، معادن زغال سنگ، راه آهن، میدان های نفتی، پل ها، بزرگراه ها، ساخت و ساز مسکن و سایر صنایع که نیاز به سرعت بخشیدن به عمل برش و خم در محل هست مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول به طور گسترده ای در کشورهای توسعه یافته مورد استفاده قرار می گیرد، سریعتر از ماشین برش معمولی می باشد. دستگاه خم و برش میلگرد دستی ضایعات و پلیسه آهن تولید نمی کند. این ویژگی برای جلوگیری از آسیب رساندن بر روی پوست بدن انسان و یا کابل منبع تغذیه می باشد. دستگاه خم و برش میلگرد یک ابزار کاملاً سازگار با محیط زیست است. علاوه بر این، دستگاه خم و برش میلگرد دستی قابل حمل تر از نوع دستگاه های خم و برش میلگرد چرخدار است. به دلیل سبک بودن این دستگاه ها برای عملیات با ارتفاع بسیار مناسب است و یک ابزار قابل حمل است.

4.75 1 1 1 1 1 Rating 4.75 (4 Votes)

نحوه نگهداری و کار با دستگاه خم و برش میلگرد به صورت زیر می باشد. رعایت نکات زیر باعث افزایش ایمنی اپوراتور و طول عمر دستگاه می باشد.

خم و برش آرماتور

1. همیشه از عینک ایمنی در هنگام کار استفاده کنید.
2. نگه داشتن انگشتان در دسترس تیغه های برش و خم میلگرد خوداری کنید.
3. منبع تغذیه خم و برش میلگرد به پریز 110-220 ولت و حداقل 20 آمپر وصل کنید. هنگام استفاده از یک سیم رابط، با سیم نازک وصل کنید.  این کار باعث افت ولتاژ بیش از حد در واحد شده  باعث سوختن که موتور شود.
واحد سیم به شرح زیر  می باشد به 220-240 ولت، 50/60 چرخه، منبع قدرت 1 فاز. واحد حدود 8 آمپر را جلب کند. هنگام استفاده از یک سیم رابط، هرگز استفاده کمتر از سیم نمره 2.5 وصل کنید. 

4.75 1 1 1 1 1 Rating 4.75 (4 Votes)

فیلم دستگاه خم و برش میلگرد تا سایز 25 برقی، تکنو صنعت تنها وارد کننده دستگاه خم و برش میلگرد دستی، برقی و هیدرولیک. 

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (8 Votes)

تیغ خم و برش میلگرد در ابعاد مختلف و در چند نوع درست می شود. ضخامت تیغ خم و برش میلگرد از 2 میلیمتر تا 4 میلیمتر هست. طول و عرض تیغ خم و برش میلگرد معمولاً در آبعاد 50*50، 60*60، 70*70 و 50*90 میلیمتر می باشد. تکنو صنعت عرضه کننده انواع تیغ خم و برش میلگرد 8 لبه و 4 لبه قابل استفاده برای برش میلگرد می باشد.

سفارش تیغ خم و برش میلگرد

مشخصات تیغه دستگاه خم و برش میلگرد

اصلاح جای خار به جهت جلوگیری از تمرکز تنش در گوشه جای خار در خم و برش میلگرد کاربرد دارد. تیزکاری و سنگ زنی بسیار دقیق این تیغه ها سبب هر چه دقیق تر انجام شدن عملیات برش میلگرد شده و باعث کاهش سر و صدا ناشی از برش و حواشی برش عاری از پلیسه در دستگاه خم و برش میلگرد می گردد

مشخصات تیغه خم و برش میلگرد

جنس تیغه ها دستگاه خم و برش میلگرد از فولاد DIN 1.2379 از نوع فولاد های سرد کار عملیات حرارتی به صورت القایی که از دقت بالایی برخوردار هستند انجام شده با سختی کل 60~64 HRCمی باشد.

تیغه های برش میلگرد جهت برش انواع  میلگرد های A3,A2 آجدار و ساده مناسب می باشند.
ابعاد تیغه ها طبق سفارش و درخواست مشتری برای انواع دستگاه های خم و برش میلگرد نازک بر و ضخیم بر ساخت تکنو صنعت تحویل میگردد.

 

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)

قدرت و سرعت برش و خم  دستگاه خم و برش میلگرد به قدرت الکتروموتور و پمپ آن بستگی دارد به طوری که هر چقدر توان الکتروموتور بیشتر باشد قدرت و سرعت برش و خم دستگاه افزایش می یابد. این به دین معنی هست توان الکتروموتور با سرعت و قدر رابطه مستقیم دارد. به دلیل تنوع و برند مختلف الکتروموتور قدرت و قیمت این دینام باهم متفاوت می باشد. به طوری که نسبت به کفیت قیمت آنها متفاوت هست. انواع مختلف دینام موجود در بازار به صورت زیر می توان درجه بندی کرد.

 

دینام کیفیت خوب چینی ( مانند ABD, Stream, Jyaming, Bit, Bareli)

دینام درجه 1 چینی ( مانند kaijeli)

دینام عالی ( مانند موتوژن تبریز، الکو ایتالیا، زیمنس)

دینام ویژه ( الکترو موتور 4 اسب تک فاز)

دینام سه فاز

تمام دینام تک فاز در بازار حداکثر 3 اسب بخار(PH) توان دارند که این امر باعث کاهش سرعت و قدرت دستگاه خم و برش میلگرد می گردد. برای رفع این مشکل تکنو صنعت با اخذ قرارداد با یک شرکت چینی توانسته است الکترو موتور 4 اسب بخار تک فاز مخصوص دستگاه خم و برش میلگرد تولید کند. به طوری سرعت و قدرت دستگاه خم و برش میلگرد را به طور چشمگیری افزایش دهد.

در الکتروموتورهای 3 فاز از نظر قدرت و سرعت برش هیچ محدویتی وجود ندارد و می توان بر حسب نیاز سرعت و قدرت دستگاه را تقویت کرد.